Dragon Pharma Enantat 250
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_301
- Availability: In Stock
Price:
$57
Dragon Pharma Enantat 250
| Info | |
| Package | 10 mL vial (250 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate |
Dragon Pharma Enantat 250
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
Dragon Pharma AOD 9604 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Anti Obesity Drug 9604 |
$62




