Dragon Pharma Finasteride 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Finasteride 5mg
- Availability: In Stock
Price:
$95
Dragon Pharma Finasteride 5mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (5mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Finasteride |
Dragon Pharma Finasteride 5mg
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
Dragon Pharma Cock Bombs 70
| Package | 100 tabs (70mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sildenafil Citrate 50mg / Tadalafil 20mg |
$113
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70




