Dragon Pharma Halotestin
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_326
- Availability: In Stock
Price:
$153
Dragon Pharma Halotestin
| Info | |
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Fluoxymesterone |
Dragon Pharma Halotestin
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108 $120
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$97
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
Dragon Pharma Helios
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
$55




