Dragon Pharma LGD4033 15mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: LGD4033
- Availability: In Stock
Price:
$105
Dragon Pharma LGD4033 15mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (15mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ligandrol |
Dragon Pharma LGD4033 15mg
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
Dragon Pharma Parabolan 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate |
$80




