Dragon Pharma MOTS-C 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Dragon-Pharma-MOTS-C-10mg
- Availability: In Stock
Price:
$62
Dragon Pharma MOTS-C 10mg
| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | MOTS-C |
Dragon Pharma MOTS-C 10mg
Dragon Pharma Testagen
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Testagen 20mg (Bioregulator) |
$60
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$97




