Dragon Pharma Ment 50
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-Ment-50
- Availability: In Stock
Price:
$100
Dragon Pharma Ment 50
| Info | |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trestolone Acetate |
Dragon Pharma Ment 50
Dragon Pharma Semaglutide 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
$62
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98 $109




