Dragon Pharma Methyl-1-Test 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_336
- Availability: In Stock
Price:
$54
Dragon Pharma Methyl-1-Test 10mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyl-1- Testosterone |
Dragon Pharma Methyl-1-Test 10mg
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
Dragon Pharma Retatrutide 10mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$73




