Dragon Pharma NPP 150
| Info | |
| Package | 10 mL vial (150 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate |
Dragon Pharma NPP 150
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$53
Dragon Pharma T3
| Package | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
$58
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80




