Dragon Pharma Primobolan 200
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_321
- Availability: Out Of Stock
Price:
$170
Dragon Pharma Primobolan 200
| Info | |
| Package | 10 mL vial (200 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate |
Dragon Pharma Primobolan 200
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$71 $79
Dragon Pharma Clomid
| Package | 100 pills (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate |
$88




