Tirzepatide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Tirzepatide-5mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$138
$124
Tirzepatide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Tirzepatide |
Tirzepatide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Dianabol 20mg
| Package | 100 tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methandrostenolone |
$74
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$53




