Dragon Pharma Selank 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-Selank-10mg
- Availability: In Stock
Price:
$43
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Selank |
Dragon Pharma Selank 10mg
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$65
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70




