Dragon Pharma T3
| Info | |
| Package | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
Dragon Pharma T3
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94




