Dragon Pharma Trenbolone 100
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_312
- Availability: In Stock
Price:
$84
Dragon Pharma Trenbolone 100
| Info | |
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate |
Dragon Pharma Trenbolone 100
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
Dragon Pharma Tirzepatide 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tirzepatide |
$77
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99 $110



