ACCUTANE Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-6-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$107
$96
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
ACCUTANE Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
Dragon Pharma Trenbolone 50
| Package | 10 mL vial (50 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone suspension |
$65
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98




