BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-9-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$110
$99
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
PARA PHARMA TURINABOL 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
$75
Dragon Pharma Dianabol 50mg
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methandrostenolone |
$120




