DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-16-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$109
$98
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
Dragon Pharma Finasteride 5mg
| Package | 100 tabs (5mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Finasteride |
$95
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70




