DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$94
$85
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Dihydroboldenone cypionate |
$60
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$97
RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Retatrutide |
$137 $153
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40




