Semaglutide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Semaglutide-5mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$118
$106
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
Semaglutide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102
PARA PHARMA MINOXIDIL-10
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$55
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95 $105
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$95 $105




