Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$90
$81
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Testagen
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Testagen 20mg (Bioregulator) |
$60
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98 $109
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48




