TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-10-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$110
$99
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
Dragon Pharma NPP 150
| Package | 10 mL vial (150 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate |
$57
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99 $110




