TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-3-us-dom
- Availability: Out Of Stock
Price:
$90
$81
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$80
Dragon Pharma PT-141 10mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | PT-141 10mg |
$43
PARA PHARMA HGH ParaTropin 100iu
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
$295 $310




