TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-10-d-us
- Availability: Out Of Stock
Price:
$105
$95
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$81 $90
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$117 $130
Dragon Pharma Epitalon 50mg
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Epitalon |
$73




