| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GH Releasing peptide 6 |
Dragon Pharma GHRP-6
PARA PHARMA CLENBUTEROL 40MCG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
$65
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40




