Dragon Pharma Retatrutide 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-RET10
- Availability: In Stock
Price:
$73
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
Dragon Pharma Retatrutide 10mg
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95 $105
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
Dragon Pharma Oral Tren
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
$60
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145




