Dragon Pharma Retatrutide 20mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-Retatrutide-20mg
- Availability: Out Of Stock
Price:
$96
| Info | |
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
Dragon Pharma Retatrutide 20mg
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108 $120
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
Dragon Pharma BPC 157 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$39




