Beligas Testosterone Deca Blend 500
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Deca-Blend-500
- Availability: Out Of Stock
Price:
$102
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 500 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Nandrolone Decanoate |
Beligas Testosterone Deca Blend 500
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
Dragon Pharma Clomid
| Package | 100 pills (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate |
$88




