Beligas Testosterone Trenbolone Long 300
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Trenbolone-Long-300
- Availability: Out Of Stock
Price:
$102
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Trenbolone Enanthate |
Beligas Testosterone Trenbolone Long 300
T3 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | T3 Liothyronine |
| Common name | T3 / Cytomel |
$90 $100
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
$70
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70




