Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Tren-Test-Mast-Short-150
- Availability: Out Of Stock
Price:
$75
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Trenbolone Acetate, Testosterone Propionte, Drostanolone Propionate |
Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
ACCUTANE Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
$96 $107
PARA PHARMA CLENBUTEROL 40MCG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
$65
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85




