Beligas Testosterone Deca Blend 500
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Deca-Blend-500
- Availability: Out Of Stock
Price:
$102
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 500 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Nandrolone Decanoate |
Beligas Testosterone Deca Blend 500
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA HGH ParaTropin 100iu
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
$295 $310
Dragon Pharma Sustanon 270
| Package | 10 mL vial (270 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone acetate - 20mg Testosterone propionate - 30mg Testosterone phenylpropionate - 60mg Testosterone isocaproate - 60mg Testosterone decanoate - 100mg |
$61




