DRAGON PHARMA WINSTROL 50 INJECT
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DPW-50
- Availability: In Stock
Price:
$75
| Info | |
| Package | 10 mL vial (50 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Stanozolol |
DRAGON PHARMA WINSTROL 50 INJECT
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
Dragon Pharma GHRP-2
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GH Releasing peptide 2 Pralmorelin |
$43
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29




