Dragon Pharma Enantat 400
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP0-400
- Availability: Out Of Stock
Price:
$72
10 ml vial (400 mg/ml)
| Info | |
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
Dragon Pharma Enantat 400
Dragon Pharma Cock Bombs 70
| Package | 100 tabs (70mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sildenafil Citrate 50mg / Tadalafil 20mg |
$113
AROMASIN 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Exemestane 25mg/tab |
| Common name | Aromasin |
$103 $114
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95 $105




