Dragon Pharma EQ 300
| Info | |
| Package | 10 mL vial (300 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
Dragon Pharma EQ 300
Dragon Pharma LGD4033 15mg
| Package | 100 tabs (15mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ligandrol |
$105
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90




