Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Valkyrie MAST-PROP 100
Para Pharma Tirzepatide 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Tirzepatide |
$68
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
PROVIRON 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
$95 $105
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70




