PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-11
- Availability: In Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
Dragon Pharma Kisspeptin
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Kisspeptin 10mg |
$41
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
BPC 157 5MG Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$70 $78




