Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Valkyrie MAST-PROP 100
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
Dragon Pharma Sustanon 270
| Package | 10 mL vial (270 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone acetate - 20mg Testosterone propionate - 30mg Testosterone phenylpropionate - 60mg Testosterone isocaproate - 60mg Testosterone decanoate - 100mg |
$61
PARA PHARMA ANAVAR 50MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 50mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
$275
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90




