MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: us-d-minoxidil-10
- Availability: In Stock
Price:
$130
$117
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Adipotide
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Adipotide |
$73
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98




