Genshi Labs Oxymetholone 50
- Brand: Genshi Labs
- Product Code: OGL-50
- Availability: In Stock
Price:
$104
$85
| Info | |
| Package | 100 tabs, 50mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs |
| Raw Material | Oxymetholone |
Genshi Labs Oxymetholone 50
Dragon Pharma Deca 300
| Package | 10mL vial (300mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$74
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99 $110
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40




