Genshi Labs Methandienone 25
- Brand: Genshi Labs
- Product Code: MGL-25
- Availability: In Stock
Price:
$78
$60
| Info | |
| Package | 100 tabs, 25mg/tab |
| Manufacturer | Genshi Labs |
| Raw Material | Methandienone |
Genshi Labs Methandienone 25
Dragon Pharma Masteron 200
| Package | 10 mL vial (200 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate |
$97
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70




