Dragon Pharma LGD4033 15mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: LGD4033
- Availability: In Stock
Price:
$105
Dragon Pharma LGD4033 15mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (15mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ligandrol |
Dragon Pharma LGD4033 15mg
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
Dragon Pharma Epitalon 50mg
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Epitalon |
$73




