ARIMIDEX Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-9-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$89
$80
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |
ARIMIDEX Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
Dragon Pharma Melanotan 2 (5 mg)
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Melanotan |
$55
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48




