Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Oral-Tren-250-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$80
$72
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
Dragon Pharma Deca 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$95
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$81 $90




