Para Pharma Suspension 100
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100
- Availability: In Stock
Price:
$40
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Para Pharma Suspension 100
Para Pharma CJC-1295 DAC 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
$49
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$65
Dragon Pharma Anavar 50mg
| Package | 100 Tabs (50mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
$260
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145




