Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$90
$81
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
Dragon Pharma Enclomiphene
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Enclomiphene |
$115
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130




