BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: boldo-400-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$130
$117
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA MINOXIDIL-10
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$55
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98 $109
Dragon Pharma Proviron
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mesterolone |
$73




