| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
PARA PHARMA ACCUTANE 20MG
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$123
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68
Dragon Pharma Livagen
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Livagen 20mg |
$58
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80




