Valkyrie BOLDO 250
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-7
- Availability: In Stock
Price:
$74
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Boldenone Undecylenate 250 mg/ml |
| Common name | Equipoise |
Valkyrie BOLDO 250
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma Anavar 10mg
| Package | 100 Tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
$105
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$65




