Valkyrie DECA-RAPID 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-5
- Availability: In Stock
Price:
$55
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 100 mg/ml |
| Common name | Durabolin |
Valkyrie DECA-RAPID 100
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
Dragon Pharma Ipamorelin / Tesamorelin 10mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Ipamorelin / Tesamorelin 10mg |
$62
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
PARA PHARMA MINOXIDIL-10
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$55




