TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-13-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$90
$81
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Sibutramine
| Package | 100 Tabs (20mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Sibutramine Hydrochloride |
$80
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$39
PARA PHARMA ANAVAR 50MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 50mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
$275




