| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tadalafil |
| Common name | Cialis |
PARA PHARMA CIALIS 20MG
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130




