PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: ppd-500
- Availability: In Stock
Price:
$90
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
Dragon Pharma Thymosin Alpha-1
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Thylmalfasin |
$80
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$52
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68




